O NAS

Korzystanie z usług profesjonalnego i rzetelnego biura nieruchomości zapewnia przede wszystkim bezpieczeństwo transakcji, właściwy jej przebieg oraz zaoszczędza mnóstwo czasu na sprawy, które w naszym imieniu może załatwić pośrednik.

Pośrednik nie tylko sprawdza się w czynnościach pośrednictwa, lecz należy pamiętać, że dzięki jego pomocy można czasem zaoszczędzić. Biuro AMBASADOR NIERUCHOMOŚCI współpracuje na stałe z doradcami kredytowymi, którzy dzięki umowom podpisanym z bankami oferują preferencyjne warunki kredytowania nabywanej nieruchomości. Zdarza się również, że pośrednik współpracując z jednym biurem notarialnym wynegocjuje zniżkę w opłatach za czynności notariusza.

Podstawą współpracy z pośrednikiem jest podpisanie umowy pośrednictwa, która zobowiązuje pośrednika do rozpoczęcia wymienionych w niej czynności pośrednictwa.

Większość pośredników chętnie służy pomocą na etapie negocjacji. Ta czynność jest szczególnie cenna dla klientów, którzy nie lubią lub nie potrafią uczestniczyć w rozmowach o ostatecznej cenie transakcyjnej. Upoważnienie pośrednika do negocjowania we własnym imieniu jest często uważane za niewątpliwą zaletę współpracy. Nieczęsto przecież nabywamy dom czy mieszkanie - pośrednik uczestniczył w transakcjach kilkadziesiąt lub kilkaset razy, dlatego wielu klientów zdaje się na jego zdolności, co nieraz owocuje kilkuprocentową, a nawet większą obniżką.
Na etapie przygotowania aktu notarialnego zachodzi potrzeba zebrania wielu dokumentów, które zanim trafią do notariusza są weryfikowane przez pośrednika i prawnika firmy.

Każda sprawa jest inna, zatem do zadań pośrednika należy też przygotowanie wszelkich oświadczeń, umów i porozumień, a co najważniejsze organizacja umowy przedwstępnej.

Umowa przedwstępna ma miejsce zazwyczaj w siedzibie firmy i stanowi dla obu stron gwarancję dokonania końcowej transakcji. Ważną funkcją pośrednika jest tu nie tylko należyte przygotowanie umowy, która w jednakowy sposób będzie zabezpieczać obie strony transakcji, lecz również dbałość o bezpieczeństwo rozliczeń, gdyż w ramach umowy przedwstępnej przekazywany jest zadatek.
Współpraca z pośrednikiem to same korzyści dla klienta!

Drodzy Klienci jeśli macie jakieś pytania dotyczące transakcji lub współpracy z naszym biurem zgłoście się do nas, a w miłej atmosferze przy filiżance kawy odpowiemy na wszystkie pytania i doradzimy najlepiej jak potrafimy……
Zapraszamy do współpracy.


Katarzyna Goch
AMBASADOR NIERUCHOMOŚCI
Licencja zawodowa 10154
Tel. 575 38 69 38
e-mail: ambasador.dolnyslask@gmail.com