Nasi doradcy

Nasza oferta kierowana jest do osób chcących zakupić lub wynająć mieszkanie, sprzedać dom, czy też odzyskać swoją nieruchomość ale i do przedsiębiorców chcących sprzedać lub kupić lokale biurowe, magazynowe czy tez przedsiębiorstwo jako zorganizowany zespół składników majątkowych. Bardzo często na tym polu niejeden przepis powszechnie obowiązującego prawa ulega złamaniu, dlatego warto skorzystać z profesjonalnej pomocy osób, które uświadomią o przysługujących nam prawach.

Możesz liczyć na nasze wsparcie prawne

 

Podchodzimy do każdej sprawy w sposób indywidualny. Na specjalne życzenie naszych Klientów, pomagamy w sprawdzeniu stanu prawnego konkretnej nieruchomości, a także doprowadzamy do regulacji prawnej w konkretnych przypadkach. Podpowiadamy, jakie rozwiązania podatkowe będą dla naszych Klientów najkorzystniejsze, a także pomagamy zebrać wszystkie dokumenty sprawdzając ich rzetelność pod względem inwestycji w nieruchomość. Dokonujemy sprawdzenia wszystkich umów – najmu, przedwstępnej umowy sprzedaży, umowy deweloperskiej, umowy sprzedaży nieruchomości nie tylko na cele mieszkaniowe ale i działalności gospodarczej, umowy zamiany także pod kątem ewentualnych klauzul niedozwolonych.

Nasza oferta kierowana jest m.in. do Klientów, którym zależy na dogłębnej analizie podpisywanych przez nich umów, bezpiecznym zakupie nieruchomości, zaciągnięciu kredytu hipotecznego bądź też windykacji zależności z tytułu zaległego czynszu najmu czy innych zaległych płatności. Wspieramy naszych klientów przy podejmowaniu poważnych decyzji, mających konsekwencje w późniejszych działaniach. Z nami, każde przedsięwzięcie związane z nieruchomością, zakończy się dla Ciebie korzystnie.


Świadczymy pomoc prawną również osobom, które pragną wstąpić w stosunek najmu po zmarłych bliskich. Na tym polu nasi Klienci również mogą liczyć na naszą wiedzę, oraz, szczególnie istotną w tych sprawach, dyskrecję.
Pomogliśmy w rozwiązaniu dziesiątek skomplikowanych spraw. Udzieliliśmy setki porad prawnych dotyczących nieruchomości. Do każdej sytuacji podchodzimy w sposób indywidualny.

Nasi Doradcy z biura Wrocław